WSPÓLNOTY

WSPÓLNOTY

Ks. Jan Biedroń – proboszcz

Środa – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17,30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21,00

Odpowiedzialny za Hospicjum św. O. Pio

Odpowiedzialny za Katolickie Przedszkole św. Józefa

Odpowiedzialny za Szkołę Katolicką

Odpowiedzialny za Terapię Zajęciową

Spotkania formacyjne dla pracowników Hospicjum

Klub Inteligencji Katolickiej

Parafialna Rodzina Róż Różańcowych
Bractwo Świętego Józefa

Nowy Obraz Parafii
Bractwo Wieczystej Adoracji

Ks. Michał Wrona – senior wikariuszy

Grafik posługi kapłanów na niedzielę i święta

Neokatechumenat grupa 3

Oaza Kościoła Domowego
Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa

Odnowa w Duchu Świętym

Ks. Radosław Koterbski – wikary

Czwartek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17,30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21,00

Msze św. dla Szkoły Specjalnej

Przygotowanie młodzieży do bierzmowania – grupa C

Oaza młodzieżowa

Legion Maryi

Katolicka Telewizja Serbinów
Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych

Ks. Krzysztof Nowak – wikary

Wtorek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17,30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21,00

Koordynacja grupy dekoratorskiej

Przygotowanie młodzieży do Bierzmowania  VIII klasa (bezpośrednie przygotowanie)

Liturgiczna Służba Ołtarza

Rodzina Radia Maryja i TV Trwam

Wspólnota Krwi Chrystusa
Wspólnota Modlitewna św. Ojca Pio

Ks. Paweł Dobrowolski – wikary

Sobota – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17,30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21,00

Msze św. w Szkole Katolickiej

Neokatechumenat  grupa 1
Przygotowanie młodzieży do Bierzmowania VII klasa
Rycerze Kolumba
Koło Misyjne i Papieskie Dzieła Misyjne
Bractwo Szkaplerza Świętego

Ks. Paweł Gutek – wikary

Piątek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17,30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21,00

Wypisywanie intencji Mszalnych

Codzienna Komunia św. chorym w Hospicjum św. O. Pio i św. M. Teresy

Okazjonalna posługa w kancelarii parafialnej – protokoły
Msze św. w Domu Terapii Zajęciowej raz w miesiącu

Apostolstwo Matki Bożej patronki Dobrej Śmierci

Stowarzyszenie Apostołów Bożego Miłosierdzia Faustinum
Wspomożyciele Dusz Czyścowych

Ks. Maciej  Charabin – wikary

Poniedziałek – konfesjonał stały w kościele głównym o godz. 17,30 i Apel Maryjny w Kaplicy Wieczystej Adoracji o 21,00

Praca w Wydziale Katechetycznym – Kurii diecezjalnej

Msze św. w Przedszkolu raz w miesiącu

Neokatechumenat grupa 2

Wspólnota Dwóch Serc Miłości

Wspólnota Amazonek

 

W niedzielę – Apel Maryjny o godz. 21,00 – prowadzi kapłan który głosi kazania

Ks. Bronisław Futyma – emeryt

Ks. Krzysztof Kula – chory przebywa w Hospicjum św. O. Pio

Katechetki:

Pani Barbara Kubrak

Przygotowanie Dzieci I Komunijnych

Ruch Młodych Serc

Pani Lucyna

Papieskie Dzieła Misyjne Dzieci
Krucjata Eucharystyczna Dzieci

Pozostałe Wspólnoty i Stowarzyszenia:
AA, Al. – Anon, Al. – Ateen
Apostolstwo Modlitwy
Bractwo Świętego Michała Archanioła
Stowarzyszenie Kobiety Wobec Przemocy Alkoholowej w Rodzinie
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
Straż Maryjna
Wspólnota Duchowej Adopcji
Wspólnota Przyjaciół Seminarium Duchownego i Rodzin Powołanych
Zespół Pieśni i Tańca Lasowiacy